Hakkımızda

Şahan yapı ;
1971 yılında , İnş. Müh. Abdurrahman Şahan tarafından İzmir'de kurularak inşaat ve iç dekorasyon alanında faaliyetlerine başlamıştır ve Kısa süre içerisinde sektöründe önemli projelere imza atarak saygınlığını kazanmıştır .

Tasarlıyor, Üretiyor ve Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürüyoruz

Daima müşteri memnuniyetini öncelikli hedef belirlemiş, sektöründeki tüm gelişmeleri ve trendleri yakından takip eden, daima kendini yenileyen profosyonel, dinamik ve konusunda uzman ekiplerimiz ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. projelendirme aşamasında, istek ve gereksinimler doğrultusunda, estetik, fonksiyonel ve modernize edilmiş modellemeler sunuyoruz. Uygulamalarında bununla ilgili her türlü teknolojik tasarım ürünleri kullanılmaktadır. Çalışmalarımız; daire, villa, otel, restaurant, ofis, showroom ve tüm yaşam alanlarının tasarım proje ve uygulamaları üzerinedir. Teslim edilen uygulamaların arkasında durmamız sorumluluğumuzun bilincinde olduğumuzun bir göstergesi olduğu kadar , bizi bugünlere getiren en büyük kaynağımızdır.

Yaptığımız işte, işin kalitesi kadar "zaman" konusunun da ne demek olduğunun çok iyi bilincindeyiz. Proje onay aşamasından sonra en kısa sürede sizleri yeni yaşam alanınıza taşımayı kendimize görev biliyoruz.

Vizyonumuz

Girdiği ortamlara değer katmak, kullnıcılarının yaşam kalitesini artırmak, tasarım ve kalitesiyle farklılık yaratmak, üzerine odaklanmış bir marka olarak, tasarımın yanısıra ürün kalitesine de önem veren kişilere hizmet sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.